• Meer dan 100 jaar
  • Specialisten in metaalbewerking
  • Altijd snelle reacties
  • Maatwerk producten

Recyclingsindustrie

Jansen Metal Products ontwikkelt en produceert machines, transportsystemen en constructies voor de recyclingindustrie. Onze oplossingen worden ingezet voor het transporteren, scheiden en verwerken van uiteenlopende materiaalstromen.

Afhankelijk van het materiaal, de capaciteit en het proces ontwikkelen we een passende technische oplossing. Bekijk hieronder onze oplossingen voor de recyclingindustrie.

oplossingen voor de recyclingsindustrie

Afhankelijk van het soort materiaal, de stukgrootte, capaciteit en omstandigheden kan een andere oplossing nodig zijn. Bekijk hieronder de verschillende machines en transportsystemen die Jansen Metal Products voor de recyclingindustrie ontwikkelt en produceert.

Rubber transportbanden

Rubber transportbanden worden veel toegepast voor het transporteren van zware, grove en vervuilende materialen. Denk aan bouw- en sloopafval, hout, metaaldelen, granulaten en andere bulkgoederen. De uitvoering van de transportband wordt afgestemd op onder andere het materiaal, de capaciteit, stukgrootte, transportlengte en eventuele valhoogtes. Ook voor sterk slijtende, natte of kleverige materialen kan de transporteur specifiek worden uitgevoerd.

Drijf-zinkscheider

Een drijf-zinkscheider wordt gebruikt om verschillende materiaalsoorten van elkaar te scheiden op basis van dichtheid. De machine kan bijvoorbeeld worden ingezet om lichte materialen zoals hout en kunststof te scheiden van zwaardere minerale fracties. De drijf-zinkscheider wordt geïntegreerd in een recyclinginstallatie en afgestemd op de materiaalstroom, gewenste capaciteit en aansluitende machines.

Machines en transportsystemen voor recycling

Binnen recyclinginstallaties krijgen machines en transportsystemen vaak te maken met zware, grove, sterk slijtende of vervuilende materiaalstromen. Dat stelt hoge eisen aan de constructie, aandrijving en gebruikte materialen.

Jansen Metal Products combineert ervaring in machinebouw, transporttechniek en staalconstructies. Hierdoor kunnen we zowel losse machines en transporteurs produceren als oplossingen ontwikkelen die aansluiten op bestaande of nieuwe recyclinginstallaties.

Een oplossing voor uw recyclingproces?

Zoekt u een oplossing voor het transporteren, scheiden of verwerken van materiaal? Neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.

Advies over maatwerk?

Roel helpt u graag verder.

Metal Skills (kids)

Op een enthousiaste manier
kennis maken met metaal.

Bekijk onze workshops